Domov - DpS Humpolec

Domov pro seniory Humpolec
Poskytované služby Domovy pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací služba
Přejít na obsah

Domov

Aktuality
S ohledem na vývoj epidemiologické situace v Kraji Vysočina vyhlašuje vedení Domova pro seniory Humpolec, p.o. od soboty 18. července 2020 zákaz návštěv. Zákaz platí do odvolání. Po dobu zákazu návštěv budeme přebírat balíčky pro klienty ve všední dny v časovém rozmezí 9:30-11:30 a od 14:00 do 16:00 hod. Balíčky zůstanou v karanténě po stanovenou dobu, tj. 48 hodin

 
 
                    Mgr. Petr Vaněk,
 
                    ředitel
PRAVIDLA  DOMOVA  PRO  NÁVŠTĚVY
do 17. 7. 2020


1.  Návštěvní doba klientů: 9:3o - 11:3o hod. a 14:oo - 16:oo hod. Domov zůstává uzamčen. Dopolední návštěvy v Po - Pá si po zazvonění u vchodu vyzvedne obslužný personál, odpolední a víkendové návštěvy si převezme služba u vchodu.
 
2.  Návštěva u klienta je omezena na max. 2 dospělé osoby.
 
3.  Návštěva je povinna po vstupu použít dezinfekci na ruce, nahlásit se personálu na oddělení a vyplnit formulář pro návštěvy.
 
4.  Balíčky pro klienty nebo jiné osobní věci odevzdá návštěva pracovníkům Domova, kteří je klientovi předají po „ošetření“ nejpozději do 2 dnů. Pokud tak návštěva neučiní a předá je přímo klientovi, můžou mu být následně pracovníky Domova z důvodu prevence odebrány. Netrvanlivé a nebalené potraviny je zakázáno do Domova přinášet.
 
5.  Návštěva je povinna mít po celý čas návštěvy ochranu obličeje.


Neodkladné záležitosti řešte telefonicky se sociálními pracovnicemi nebo jednotlivými odděleními ( viz O nás/Kontakty ).
Zásobování/kurýři předávají zásilky před vstupem do budovy nebo na nákladní rampu.
   

Děkujeme za pochopení         
vedení Domova pro seniory Humpolec, p.o.


NOVINKA
          Nově jsme pořídili na jednotlivá oddělení tablety
s komunikačním sw SKYPE.
V případě zájmu o videohovor s Vašimi blízkými kontaktuje
níže uvedené účty Skype na příslušném patře,
kde se domluvíte na hovoru s našimi pracovníky v pracovní dny nejlépe 9.30 - 11.00 hod:
Skype jméno (zadejte do Skype):
pro Domov v Máchově ulici:
       odd. 1. a 3. patro: Klienti Patro1
oddělení 2. patro: Klienti Patro2
pro Domov v Lužické ulici:
oddělení A: DPS Lužická A
oddělení B: DPS Lužická B

   Vážení a milí návštěvníci našeho Domova,
 
V měsíci květnu 2020 začala dlouho očekávaná výstavba nového Domova pro seniory v lokalitě Lužická. Stavbu realizuje, spolu s Krajem Vysočina, rakousko-česká společnost Senecura. Společnost Senecura patří mezi nejvýznamnější poskytovatele služeb sociální péče v sousedním Rakousku a zároveň patří mezi nejrychleji rozvíjející se poskytovatele sociálních služeb i u nás v České republice. Příchodem společnosti Senecura do Humpolce získají klienti našeho Domova luxusní domov pro seniory, naprosto srovnatelný s evropským standardem XXI. století. Stěhování našich klientů je plánováno na konec roku 2021 tak, aby od 1.1.2022 všichni byli v nových prostorách. Na přiložené vizualizaci si můžete prohlédnout budoucí domov našich klientů. V souvislosti s probíhající výstavbou žádáme všechny naše návštěvníky o porozumění stávající situace a zároveň o respektování zákazu parkování u stávajícího domova právě s ohledem na probíhající stavební práce.

 
Petr Vaněk, ředitel Domova                                                                                                                          Vizualizace nového Domova pro seniory v roce 2020OZNÁMENÍ
Vedení Domova pro seniory Humpolec si dovoluje opravit tvrzení, uvedená v Pelhřimovském deníku dne 24.4.2020. Objekt našeho Domova na Lužické ulici není vyklizen, jak mylně tvrdí článek. V budově na Lužické ulici poskytujeme nadále služby našim klientům a k jejich přestěhování dojde, v souladu s harmonogramem PPP projektu, do nově zkolaudovaného Domova na konci roku 2021. Do konce roku 2021 bude péče o naše klienty probíhat za stávajících podmínek a ve stávajících prostorách“.
 
 

Petr Vaněk ředitel Domova

Nová služba  
 
Od ledna 2019 rozšiřujeme službu v Lužické ulici - Domov se zvláštním režimem, kapacita 84 osob. Tato služba je určena klientům s Alzheimerovou nemocí a jinými typy demencí. Oddělení zajišťuje specifickou péči o tyto klienty s ohledem na jejich potřeby. Od roku 2017 poskytujeme tzv. odlehčovací službu pro krátkodobé pobyty.

 
 
 
Změna názvu organizace
  
Od července 2016 měníme název na Domov pro seniory Humpolec, p.o.

 
  

Domov pro seniory Humpolec, p.o. Domov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací služba

ADRESA:
Domov pro seniory Humpolec, p.o.
Máchova 210
396 01 Humpolec
Návštěvní doba:
Po - Ne: 7 hod - 18 hod

Email:
© 2020 Domov pro seniory Humpolec
Návrat na obsah